Hedera hibernica
IRSKÝ BŘEČŤAN
Taxus baccata
TIS ČERVENÝ
Prunus laurocerasus Caucasica
BOBKOVIŠEŇ LÉKAŘSKÁ 'CAUCASICA'
Ilex meserveae Heckenpracht
CESMÍNA MODRÁ 'HECKENPRACHT'
Ilex meserveae Blue Maid
CESMÍNA MODRÁ 'BLUE MAID'
Ilex meserveae Blue Prince
CESMÍNA MODRÁ 'BLUE PRINCE'
Picea abies
SMRK ZTEPILÝ
Thuja plicata Excelsa
ZERAV ŘASNATÝ ‘MARTIN’

Stále zelené živé ploty – hotové stále zelené živé ploty

Neumíte si představit dům nebo pozemek bez živého plotu? Pak pro Vás něco máme. Tyto zelené zdi se objevují již po stovky let jako oplocení. Dnes je to standard, který inspiruje a zdůrazňuje vzhled domu. Co přesně jsou stále zelené živé ploty? Jedná se o speciální skladbu rostlin, které v zimě neztrácejí barvu a listy. Jedním slovem plní roli živého plotu 365 dní v roce. Nejenže jsou pastvou pro oči, ale také chrání Váš majetek a poskytují soukromí.

Celoroční živý plot zajišťuje optimální podmínky. Poskytuje kyslík, chrání před hlukem, vyrovnává mikroklima, dává pocit dobře udržovaného prostoru, nabízí pohodlí a odpočinek ve Vaší vlastní zahradě. Současně se ukazuje, že stále zelené živé ploty nevyžadují mnoho zahradnické práce a znalostí. Máte pocit, že je to něco pro Vás?

Stále zelené živé ploty, které vypadají skvěle po celý rok, bez ohledu na roční období jsou: Jasmínovník vonný, Tis červený, Bobkovišeň lékařská, Smrk ztepilý, Cesmína modrá a Irský břečťan. Všem těmto druhům se v našem klimatu skvěle daří a nemají velké nároky na půdu. V praxi to oceníte.

Hotové živé ploty – oplocení domu

Zajímá Vás, jak zasadit živý plot? Bude jeho růst trvat roky? Kdy začít – jaro, podzim … Otázek je mnoho, zatímco okolo vašeho domu stále chybí zelená zeď, o které sníte.

Máme pro Vás dokonalé a pohodlné řešení. Hotové živé ploty. Hotové? V jakém smyslu? Myšlenka je velmi jednoduchá. Nezajímáte se o výběr semen nebo sazenic, hledání správné rostliny, výsadbu, zalévání, čekání na první rostlinku. Jediné, co musíte udělat, je vybrat nejkrásnější stále zelenou rostlinu v naší nabídce a my Vám vytvoříme a zašleme hotový živý plot.

Zasaďte jej do země tak, aby se okamžitě stal ekologickou bariérou oddělující Váš domov od veřejného prostranství. Za pár okamžiků zasadíte živý plot, který by za normálních podmínek musel být pěstován velmi dlouhou dobu a se zvláštní péčí, na kterou, přirozeně, nemáte čas vždy.

Formované stále zelené živé ploty

Podívejte se na naše projekty a uvidíte, že se tyto živé ploty skutečně objevily v okolí domů za jeden den. Vše v souladu s očekáváním zákazníků. Jediné, co musíte udělat, je říct, o kolik metrů živého plotu máte zájem a které rostlině dáváte přednost. Plot vytvoříme přesně podle Vašich představ. Udělejte si chvilku času na realizaci, a pak si roky užijete krásný výhled.

Podporujete tak ekologii na svém vlastním území. Zlepšujete tím kvalitu života a zdraví a užíváte si pohodu. A to vše bez nejmenšího úsilí. Krásné, že?